Karakoyunlu Çay Fabrikası

Hakkımızda

Rize'nin İyidere ilçesinde 1989 yılında kurulan fabrikamız, kuruluşundan itibaren teknolojiyi yakından takip etmiştir. Fabrikamızda 2250 m2'lik kapalı alanda 500 ton kuru çay üretimi yapılmaktadır.

Paketleme üzerine faaliyet gösteren fabrika, yörede çıkan en kaliteli çayları harmanlayarak vatandaşlarımıza özel bir tad sunmaktadır. Kendi özel harmanlarıyla her türlü damak tadına hitap eden Karakoyunlu Çay, ülke genelinde birçok bayi ile halkımıza hizmet etmektedir.
Ülkemizi baştan başa dolaşarak insanımıza lezzet taşıyan Karakoyunlu Çay, hiçbir ürününe herhangi bir katkı maddesi karıştırmayarak tamamen doğal bir çay içme imkanı sağlamaktadır. Ülke sınırları içerisinde dolaşan kaçak çay ve kalitesiz çaya karşı oluşturduğu damak tadıyla savaş açan Karakoyunlu Çay, siz halkımıza hizmet etmekten gurur duymaktadır. Nevzat KARAKOYUN ve Mehmet Ali KARAKOYUN öncülüğünde ülke sınırları içerisinde, yüzlerce insana hizmet eden Karakoyunlu Çay, birçok ürünüyle lezzet dağıtmaya sizlerin desteğiyle devam edecektir. 

KALİTE POLİTİKAMIZ; Mükemmelliği hedef alarak, kalite yönetim sistemine uygunluğunu sürekli iyileştirmek, hizmetten taviz vermeyen çalışanlarımızın katılımıyla müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamaktadır.Şirketin Web Sitesine Git
Hakkımızda

Ürünler


Satış Noktaları

Karakoyunlu Çay Fabrikası

Malatya

Ümraniye / İstanbul

İstanbul

Iğdır

Erzincan

Elazığ

Düzce


Referanslar

Referanslarımızdan bazıları


İletişim Bilgilerimiz

Karakoyunlu Çay Fabrikası
  • Sarayköy Mah. 1. Küme Evler No:32/Bİyidere/ RİZE